kizilay_banner_120X600
13.04.2021 - Gebze Haber

ALKA BİLGİSAYAR

ADRES
Arapçeşme mah. Mevlana cad. no: 15 Gebze Kocaeli
TELEFON
0262 644 00 44
FAKS
0262 644 88 77
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ALKA Bilgisayar 2004’ten beri bilişim sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesiyle çeşitli sektörlerden firmaların ve işletmelerin bilişim, yazılım ve internet alanında çözüm ortağıdır. Firmamız, bilgi-işlrm, bitmeyen kartuşlu yazıcılar, kiralama hizmetleri, yazılım ve e-ticaret alanında hizmet veren ve üretim yapan şirketlerle birlikte müşterilerine çözüm üretmektedir.

Ayrıca teknik servis ekibiyle de müşterilerimizin bilgi işlem altyapılarının kurulumu, donanım ihtiyaçlarının karşılanması ve servis gereksinimlerinin hızlı bir şekilde karşılanması için çalışmaktayız.

ALKA Bilgisayar, çözüm ortağı olarak çalıştığı müşterilerinin her zaman en iyi hizmeti en uygun şartlarda alması için çalışmaktadır. Amacımız müşterilerimizin mümkün olduğunca az kişiyle muhatap olarak, bilgi teknolojileri alanındaki ihtiyaçlarını tek kanal üzerinden karşılamalarını sağlamak; böylece hem müşterilerimizin bilgi teknolojilerine gereksiz yere harcama yapmalarını önlemek hem de kendi maliyetlerimizi düşürerek daha fazla hizmeti müşterimize uygun fiyatlarla sunabilmektir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübeler neticesinde, satış sonrası hizmetlere gereken önemin verilmemesi piyasadaki hizmet alan firmaların genel sorunudur. Sektörde devamlılık ve satış sonrasında kesintisiz destek için sizin yanınızdayız.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Real Time Web Analytics