kizilay_banner_120X600
13.04.2021 - Gebze Haber

HÜRMAK BİLİŞİM VE DESTEK HİZMETLERİ

ADRES
Mevlana Mh. Issıkgöl Cad. No:17 Gebze / Kocaeli
TELEFON
+90 262 646 56 61
FAKS
+90 262 646 34 43
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Sektörde Gebze’de ilk olmanın mutluluğunu yaşayan firmamız 1996 yılında Gebze ‘de hizmete başlamıştır. Hizmete başladığımız dünden bugüne kadar müşteri memnuniyetini, güveni ve istikrarı kendine ilke edinmiştir…

Hizmete girdiğimiz 1996 yılından itibaren Nashuatec fotokopi ve baskı makinelerinin bölge bayiliğini üstlenmiş ve üstlendiğimiz bu görevi başarıyla sonuçlandırmış bulunmaktayız. Başarıya dönüştürdüğümüz bu yolda Nashuatec Teknik servisimiz hali hazırda devam etmektedir… Firmamız 2003 yılında DÜNYA MARKASI SHARP FOTOKOPİ MAKİNALARININ Türkiye distirübütörü olan MİTASAN A.Ş den SHARP GEBZE bölge müdürlüğünü almıştır… Aldığımız bayilik sistemi ile bölgede birçok firmaya SHARP’ ın kalitesini, ekonomik oluşunu, teknolojisini ve sağlamlığını kanıtlamış ve her geçen gün genişleyen müşteri portföyümüze kalitemizden ödün vermeden kanıtlamaya devam etmektedir.

2009 yılında MURATA MACHİNERY LTD.nin Dünya pazarına sunduğu JAPON teknelojisi MURATEC fotokopi,yazıcı,tarayıcı ve faks cihazlarının İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli bölge müdürlüğü görevini üstlenmiştir.HÜR-MAK hali hazırda bölgede birçok büyük firmanın yanı sıra orta ölçekli şirket grupları, okullar, kamu kuruluşları ile yıllardan beri güvene dayanan bir çalışma sergilemektedir.

Firmamızın organizasyon yapısı, ürettiğimiz hizmetler, kullanıma sunduğumuz ürünler ve insan kaynaklarımızın niteliği itibari ile kalite birinci dereceden önem taşımaktadır. Kalite ve eğitim çalışmalarına ayırdığımız zaman ve bu konudaki çalışmaların bize sürekli olarak artı değerler kattığına ve müşteri portföyümüzün her geçen gün biraz daha geliştiğinin memnuniyetle farkındayız.

MÜŞTERİ VE İŞ ORTAKLARININ SADAKATİ VE MEMNUNİYETİ anlayışı ile bugün beş yüzün üzerinde müşterimize hizmet vermekteyiz. Bu bizleri memnun ediyor. Müşterilerimiz arasında kuruluşumuzdan bu yana bizimle çalışan çok köklü firmalar bulunmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Real Time Web Analytics