kizilay_banner_120X600
13.04.2021 - Gebze Haber

Ayaz: İzmit cumhurbaşkanını bağrına basacak

Ayaz: İzmit cumhurbaşkanını bağrına basacak

AK Parti İzmit İlçe SKM programları kapsamında, Akçakoca ve Orhan Mahallelerinde bölge sakinleriyle buluşan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, vatandaşlarla sohbet etti ve sorularını yanıtladı. Sohbetlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 Haziran Pazar günü gerçekleştireceği miting ile ilgili açıklamalarda bulunan Ayaz, ” Pazar günü gerçekleştireceğimiz mitinge yoğun bir katılım bekliyoruz. İzmit, cumhurbaşkanımızı her zaman bağrına basmıştır. Yine öyle olacak” dedi.

TABLOYU NET GÖRÜYORUZ
Aynı zamanda 10 Haziran Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan mitinge de davet eden Başkan Ayaz, “Kocaeli halkının Recep Tayyip Erdoğan’a karşı ayrı bir sevgi besliyor. Bu ilgi ve sevgi gün geçtikçe artıyor. O yüzden Pazar günü gerçekleştireceğimiz mitinge yoğun bir katılım bekliyoruz. İzmit, cumhurbaşkanımızı her zaman bağrına basmıştır. Yine öyle olacak. Halkın arasındayız, tabloyu net olarak görebiliyoruz. Büyük bir teveccüh var. Bizim güçlü olmamız çok önemli. AK Parti güçlü olursa Erdoğan da güçlü olur” dedi.

BU HEYECANI GÖRECEĞİZ
Devamında 24 Haziran seçimleriyle ilgili konuşan Ayaz, “24 Haziran’da cumhurbaşkanlığı seçimini yüzde 50’nin çok üzerinde bir oy ile kazanmayı istiyoruz. Meclis’te güçlü bir grup kurmamız gerekiyor. Her iki seçimden de inşallah yüzümüzün akı ile çıkacağız. Kardeşlerim, bu heyecan, bu coşku, bize beklenen neticeyi getirecek.  24 Haziran akşamı inşallah bu heyecanı göreceğiz. Biz milletimizin karşısına hiçbir zaman eli boş çıkmadık. Önceki hükümetlerimiz döneminde yaptıklarımız ile bir sonraki seçimde yapacaklarımız ile çıktık” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Real Time Web Analytics